Zestaw mazurskiego wielkanocnego rękodzieła wyeksponowany na zielonym tle. Ceramiczna zawieszka w kształcie ptaszka. Ptaszek biały, z czerwonym dziubkiem, oparty o mały biały drewniany domek. Domek ozdobiony metodą decoupage we wzór z kwiatami w kolorach błękitnym i różowym. Obok stoją trzy betonowe jajeczka pomalowane na biało i granatowo.
Zestaw mazurskich ręcznie robionych dekoracji sfotografowanych na zielonym tle. Betonowe jajeczka pomalowane w białe i granatowe paski. W zestawie ceramiczna zawieszka – ptaszek w kolorach ziemi, skrzydełko w kształcie zielonego kwiatka, z czerwonym dziubkiem. Jedno z jajeczek, z granatowym paskiem, postawione na białym drewnianym domku.

zestaw

Wielkanoc

Mazurska

mini

Co na prezent na Wielkanoc?

Wielkanoc nadejdzie szybciej niż myślimy. Warto już teraz pomyśleć o dekoracji domu i stołu na tę okazję. Podaruj komuś mini zestaw mazurskiego rękodzieła. Wszystkie jego elementy powstały z pasji i serca do tworzenia pięknych rzeczy.

cena: 115 zł

Ten zestaw to idealne połączenie tradycyjnych mazurskich materiałów, w nowoczesnym wydaniu. Drewno i kamień. A dokładniej beton dekoracyjny. W naszych zestawach świątecznych w tym roku zagościły minimalistyczne jajeczka dekoracyjne. Wykonane całkowicie w naszej pracowni. Sami zrobiliśmy wydmuszki, które posłużyły nam za formę do odlewów. Odlane, wysuszone i oszlifowane jajeczka dekorujemy w minimalistycznym stylu, w kolorach nawiązujących do jezior i żeglarstwa.

Te betonowe jajeczka świetnie sprawdzą się na prezent dla kogoś, kto kocha prostotę, styl loftowy, industrialny. Drewniany dekor ociepli kompozycję, a ptaszek może zdobić kuchnię przez cały rok. Spraw sobie lub bliskiej osobie odrobinę pięknej przyjemności. Prezent prosto z Mazur, oczywiście!

W tym koncepcie prezentowym znalazły się:

  • Drewniany domek ozdobiony metodą decoupage, z mazurskiej pracowni malarskiej

  • Ceramiczna zawieszka - ptaszek

  • Trzy dekoracyjne jajeczka wielkanocne wykonane w naszej pracowni