Zestaw prezentowy z produktami regionalnymi. Produkty wyeksponowane na granatowym tle: duży półlitrowy biały kubek z napisem „kawoholik” i małym czerwonym serduszkiem, dwie podstawki pod kubek ręcznie zdobione motywem jelenia lub zajączka, czekolada z mazurskiej Piekarni Szabelscy, Przyprawa do kawy w pudełeczku od Dary Natury, kawa mielona o smaku gorzkiej czekolady. Pomysł na prezent dla wielbiciela mocnej i dużej kawy. Tło zdjęcia ozdobione zielonymi gałązkami pistacji.
Zestaw upominkowy „Mazurski z energią” zapakowany w ekologiczne pudełko i papier kraftowy od Neopak. Prezent przewiązany różową wstążeczką. Prezent oznaczony metką „Ale kot! Ale żaba!” i znakiem „Jestem z Warmii i Mazur”. Produkty regionalne w tym prezencie to: duży kubek do kawy, czekolada ręcznie robiona, wyselekcjonowana mieszanka kawy arabica, dwie podstawki plastry brzozy ozdobione metodą decoupage, przyprawa do kawy marki Dary Natury.

zestaw

Mazurski
z energią

cena: 225 zł

Masz ochotę na kawę?

Przedwiośnie to taki czas, gdy kończą nam się zapasy energii, świąteczne endorfiny ulotniły się, a do wiosny i pięknych słonecznych dni jest jeszcze całkiem daleko. Na spadek formy i mocy mamy doskonałe rozwiązanie. Pomysł na prezent pełen energii. Zestaw „Mazurski z energią” to potężna dawka energetycznego aromatu i smaków. Ten zestaw prezentowy na pewno nie będzie dobrym pomysłem dla wielbicieli małej kawy, espresso czy kawusi z kapsułek. Bez sensu nalać sobie kawy na dno kubka, prawda?

To idealny prezent dla kawoszy lubiących energię w dużych ilościach! Albo dla tych, co piją mleko z kawą. Ewentualnie piankę z kawą. Doskonała odpowiedź na pytanie co na prezent na Walentynki, na Dzień Kobiet, na imieniny, na urodziny. Wybierz sobie smak czekolady i kawy, dopasuj prezent dla niej i dla niego.

W tym koncepcie prezentowym znalazły się:

  • Kubek: porcelanowy, ręcznie zdobiony 500 ml lub ceramiczny ręcznie malowany
    250 ml

  • Wybrana mieszanka kaw z mazurskiej herbatowni (do wyboru mielona lub w ziarnach), 100 gram

  • Czekolada z mazurskiej manufaktury (do wyboru: Pan Orzech, Pani Borówka, Pani Śliwka, Pani Gorzka, Pani Mleczna), 90 gram

  • Korzenna przyprawa do kawy, gościnnie od sąsiadów z Podlasia, 50 gram

  • Rękodzieło prosto z mazurskiej galerii: 2 podstawki pod kubki, 2 małe domki lub mix domek + podstawka