Drewniany domek, wieszak na biżuterię ozdobiony metodą decoupage motywem małych białych kropeczek na fioletowym tle. Na tle domku owocowa herbata „Malinowy chruśniak” w przezroczystej torebce przewiązanej jasno różową wstążeczką. Po prawej stronie porcelanowy komplet filiżanka ze spodkiem. Filiżanka ozdobiona odręcznym czarnym napisem „Herbatki?” i złotym serduszkiem. Zestaw upominkowy sfotografowany na ciemnozielonym tle.
Zestaw mazurskiego wielkanocnego rękodzieła: biała porcelanowa filiżanka w komplecie ze spodkiem, duży drewniany dwustronnie zdobiony wieszak na biżuterię, podkładka pod kubek z plastra brzozy ozdobionego motywem lawendy, w komplecie do wieszaczka na biżuterię. Dwie drewniane pisanki w kieliszkach do jajek, rzemieślnicza czekolada mazurska z suszoną śliwką w kartoniku z kobiecą grafiką. Owocowa herbata malinowa w transparentnej torebce. Zestaw sfotografowany z góry, w technice flat lay.

zestaw

Wielkanoc

Mazurska

maxi

cena: 289 

Idealny prezent na Wielkanoc!

Regionalny zestaw prezentowy w wersji maxi, pełen rękodzieła. W tym zestawie skomponowaliśmy produkty z Mazur i Podlasia. Doskonale sprawdzą się do dekoracji mieszkania i stołu na Święta, ale też do relaksu i odpoczynku od codziennego biegu. A tego teraz bardzo potrzebujemy.

Nie wiemy, jaka będzie ta Wielkanoc i choć bardzo byśmy chcieli odwiedzić najbliższych, pewnie nie wszystkim się to uda. Przybywamy zatem z pomysłami na prezenty, podobnie jak przed Gwiazdką. Możesz przesłać wiosenne wielkanocne upominki pod wskazany adres. My pięknie je zapakujemy, zabezpieczymy, możemy także dodać dedykowane życzenia.

Większego wielkanocnego zestawu niż ten nie będzie. Co my tu mamy? Duży drewniany domek (dwustronny!) w komplecie z podstawką. Dekoracyjne jajeczka w komplecie z kieliszkami. Filiżanka w komplecie ze spodkiem. Herbata i czekolada do kompletu do tego kompletu. Możecie wybrać wersję mini tutaj lub podarować piękne mazurskie rękodzieło z naszej Galerii.

W tym koncepcie prezentowym znalazły się:

  • Duży drewniany domek ozdobiony metodą decoupage, z mazurskiej pracowni malarskiej, świetny wieszaczek na biżuterię, dekoracje wielkanocne lub klucze; dekoracja dwustronna: z jednej strony motyw lawendy, z drugiej strony front wiejskiego domku, boki fioletowe, w delikatne kobiece kropki

  • Podstawka pod filiżankę lub kubek – gruby plaster brzozy, z motywem lawendy, w komplecie z domkiem

  • Dwie drewniane pisanki w kieliszkach, ozdobionych metodą decoupage

  • Herbata owocowa (hibiskus, malina, aronia, rodzynki)  z mazurskiej herbatowni,
    50 gram

  • Czekolada z mazurskiej manufaktury, „Śliwka czyni mistrza” (czekolada z suszoną mazurską śliwką), 90 gram

  • Porcelanowa filiżanka ręcznie zdobiona, w komplecie ze spodkiem